Spotkanie z firmą Helen Doron English

Chciałabyś założyć szkołę angielskiego? Dowiedzieć się na jakich zasadach działa metoda Helen Doron? Spotkaj się z przedstawicielami firmy Helen Doron English. Przyjdź na stoiska 10 i 11 kwietnia 2018 r.

CO? – spotkanie z firmą  „Helen Doron English”

KIEDY? -10 kwietnia 2018 r., godzina 9:00-16:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Pedagogiki i Psychologii (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)

KIEDY? -11 kwietnia 2018 r., godzina 9:00-16:00
GDZIE? -Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny (Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5)

Podczas spotkań z firmą Helen Doron English dowiesz się:

• na jakich zasadach działa metoda Helen Doron ,
  • w jaki sposób można podjąć współpracę z międzynarodową siecią szkół na zasadzie franczyzy,
  • jak rozbudować swój biznes oraz stworzyć innowacyjne materiały dydaktyczne.

Helen Doron English to międzynarodowa sieć szkół języka angielskiego obecna w 35 krajach świata na 5 kontynentach. W Polsce placówki działają od 20 lat. Instytucja naucza języka angielskiego najmłodszych unikalną metodą opartą na naturalnym przyswajaniu języka.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.