Spotkanie z firmą Lufthansa na WH w Sosnowcu!

Znasz język niemiecki? Szukasz nowych perspektyw zawodowych? 7 maja 2024 r. odwiedź stoisko Lufthansy i zobacz co przedstawiciele firmy przygotowali dla Ciebie!

CO? -        stoisko i prezentacja firmy Lufthansa Group Business Services
KIEDY?  - 7 maja 2024r.
GDZIE? - stoisko firmy w godz. 10.00 - 15.00 -> hol główny, Wydział Humanistyczny
(Sosnowiec, ul. Grota – Roweckiego 5)
prezentacja firmy w godz. 13.00 – 14.00 -> sala 4.63, Wydział Humanistyczny
(Sosnowiec, ul. Grota – Roweckiego 5)

Podczas wydarzenia studenci zyskają możliwość poznania firmy oraz propozycji rozwoju zarówno w zakresie aktualnych ofert pracy, staży, jak i inicjatyw pro studenckich.

O OGRANIZATORZE
Lufthansa Group Business Services oferuje usługi współdzielone dla całej Grupy Lufthansa. Poszczególne zespoły zajmują się działalnością w takich obszarach jak: Human Resources, Administracja i Księgowość. Firma prowadzi procesy zakupowe, zarządza licznymi projektami oraz opiekuje się infrastrukturą i aplikacjami IT. Firma aktualnie poszukuje do pracy osób posługujących się językiem niemieckim.

ZAPISY
Zapraszamy na stoisko firmy w holu głównym wydziału w godz. 10.00 - 15.00! Wstęp wolny!

Na spotkanie z prezentacją firmy prowadzone są zapisy, które odbywają się poprzez stronę.

ZAPISY NA PREZENTACJĘ FIRMY.

Uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu na dzień przed wydarzeniem.