Spotkanie z firmą PwC Service Delivery Center

Myślisz o pracy w międzynarodowym środowisku? Poszukujesz nowych wyzwań? Dołącz do zespołu PwC Service Delivery Center. Spotkaj się z przedstawicielami firmy na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu 27 kwietnia 2023  r. i zobacz  jaką ofertę przygotowała dla Ciebie firma.

CO? – spotkanie z firmą PwC Service Delivery Center
KIEDY? – 27 kwietnia 2023 r., godzina 9.00-15.00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Humanistyczny, hol główny
(Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5)

Podczas wydarzenia studenci zyskają możliwość poznania firmy oraz propozycji rozwoju zarówno w zakresie aktualnych ofert pracy, staży, jak i projektów edukacyjnych (cyklu szkoleń organizowanych z organizacją Students' Business Center).

Firma PwC Service Delivery Center jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi audytorskie i doradcze.

Wstęp wolny! Zapraszamy na stoisko firmy w holu głównym wydziału!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)