Spotkanie z firmą Sopra Steria

Data wydarzenia:
17 Styczeń, 2019 - 09:00 - 15:00

Posługujesz się językiem francuskim? Myślisz o podjęciu pracy bądź stażu? Przyjdź na spotkanie z firmą Sopra Steria Polska i posłuchaj o propozycjach rekrutacyjnych firmy.

CO? – stoisko firmy Sopra Steria Polska
KIEDY? - 17 stycznia 2019 r., godz. 9.00 – 15.00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny
(Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5), hol główny

Na stoisku studenci będą mogli dowiedzieć się o możliwościach pracy z językami obcymi, a także o perspektywach odbycia wakacyjnego stażu.

Fima Sopra Steria to globalny dostawca usług i rozwiązań informatycznych. Po 8 latach działalności zespół tworzy prawie 700 osób i wciąż się rozwija. Jako Global Delivery Center pracownicy realizują zadania dla zagranicznych klientów, głównie w języku francuskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim i portugalskim.

Wstęp wolny!