Spotkanie z firmą Vattenfall IT Services!

Znasz języki obce? Szukasz nowych perspektyw zawodowych w międzynarodowym środowisku ? Już 28 maja 2024 r. odwiedź stoisko firmy Vattenfall IT Services i zobacz co przedstawiciele firmy przygotowali dla Ciebie!

CO? - stoisko firmy Vattenfall
KIEDY?  - 28 maja 2024 r., w godz. 9.00 - 14.30
GDZIE? - hol główny, Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Grota – Roweckiego 5)

Podczas wydarzenia firma zaprezentuje zakres swojej działalności, aktualne oferty pracy oraz inicjatywy skierowane do studentów posługujących się językami obcymi.

O OGRANIZATORZE
Vattenfall IT Services Poland Sp. z o.o jest międzynarodową jednostką, działającą w ramach Grupy Vattenfall. Dostarcza usługi IT dla całej grupy m.in. w zakresie utrzymywania i rozwoju aplikacji, service desk, monitoringu, security oraz zarządzania infrastrukturą IT.

Wstęp wolny! Zapraszamy!