Spotkanie z firmą "Veo Worldwide Services"

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie i na co dzień wykorzystywać znajomość języków obcych? Odwiedź stoisko firmy "Veo Worldwide Services" w Sosnowcu na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego 21 maja 2018r. i wystartuj ze swoją karierą!

CO? – spotkanie z firmą  "Veo Worldwide Services"
KIEDY? -  21 maja 2018 r., godz. 8:00-16:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny (Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5)

Podczas spotkania:

• poznasz profil działalności firmy,
  • dowiesz się o możliwościach rozwoju w VEO,
  • zapoznasz się z procesem rekrutacji,
  • będziesz miał możliwość poznać pracowników firmy oraz zadać im nurtujące Cię pytania,
  • będziesz mógł zostawi swoje CV.

Misją pierwszego oddziału Veo Worldwide w Polsce jest stały rozwój w obszarze handlu międzynarodowego. Jako europejski lider branży zajmującej się powtórnym obiegiem niezbytych towarów (tzw. clearance) firma zakupuje produkty pochodzące z rynków z każdego zakątka Europy, jak również ze świata. Obecnie katowickie biuro skupia się na współpracy z Niemcami, Czechami, Słowacją, Serbią, Chorwacją oraz Polską. Głównym celem firmy jest zapewnienie ciągłego wzrostu dzięki budowaniu dobrych i partnerskich relacji z kontrahentami.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego posługujących się językiem obcym oraz wszystkich zainteresowanym karierą w Veo Worldwide Services.

Wstęp wolny!