„Spotkanie z Sukcesem” w katowickim Rondzie Sztuki

Data wydarzenia:
25 Maj, 2011 - 17:45

Śląskie Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na trzecie w tym roku, bezpłatne „Spotkanie z Sukcesem”. Tym razem gościem będzie Krzysztof Jędrzejewski, biznesmen, który w 2010 znalazł się na 17 miejscu najbogatszych Polaków według miesięcznika Forbes, będąc głównym akcjonariuszem trzeciego na świecie koncernu z branży górniczej – Grupy ZZM-Kopex.

Głównym założeniem „Spotkań z Sukcesem” jest umożliwienie studentom śląskich uczelni, bezpośredniego kontaktu z osobami ze świata biznesu, mediów, kultury oraz sportu. Poprzez projekt, organizatorzy chcą wskazać uczestnikom najlepsze drogi do osiągnięcia sukcesu oraz zainspirować ich do tworzenia własnych, równie efektywnych ścieżek kariery zawodowej, co zapraszani goście.

„Spotkania z Sukcesem” przeprowadzane są w formie wywiadu, z aktywnym udziałem publiczności. Podczas każdego ze spotkań, zaproszeni goście dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą, doświadczeniem, przekazując tym samym praktyczne wskazówki ze swoich dziedzin, które mogą okazać się niezwykle cenne dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową.

Spotkanie odbędzie się 25 maja 2010 roku, w katowickim „Rondzie Sztuki” (parter).
Start od godziny 17.45.

Każdy z uczestników weźmie udział w losowaniu, w którym będzie miał szanse wygrać atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zapisać się na stronie internetowej.
Więcej informacji o projekcie można znaleźć na www.szs.sfbcc.org.pl.