SQL & Database Programming Starter Academy - Summer Edition

Spożytkuj w cenny sposób wakacyjne tygodnie! Odkryj zawodowy świat, który może towarzyszyć Ci już na stałe! Przekonaj się, jak słoneczna może być przyszłość w Accenture! Zapraszamy na drugą edycję programu szkoleń z zakresu najlepszych i kluczowych praktyk z programowania baz danych! SQL & Database Programming Starter Academy - Summer Edition czeka na Ciebie!

CO? - SQL & Database Programming Starter Academy - Summer Edition

O PROGRAMIE
W ramach kursu poruszone zostaną takie zagadnienia jak:

• Tworzenie zapytań SQL
  • Funkcje skalarne, agregacje danych, złączenia miedzytabelaryczne, podzapytania
  • Manipulacja danymi (DML) oraz definiowanie struktur bazy danych (DDL)
  • Wprawdzenie do języka programowania PL/SQL
  • Sterowanie kolejnością wykonywania instrukcji (polecenia warunkowe, pętle)
  • Kursory, obsługa błędów i wyjątków
  • Prezentacja funkcjonalności platformy Avaloq
  • Prezentacja wybranych technik prowadzenia projektów oraz narzędzia JIRA
  • Ponadto uczestnik zdobędzie podstawy, które pomogą przygotować się do dalszego szkolenia oraz egzaminu Avaloq Certified Customization Professional

Początek programu: 5 lipca 2022

ORGANIZATORZE
Accenture to przedsiębiorstwo zajmujące się doradztwem biznesowym, dostarczające usługi w obszarach strategy & consulting (doradztwo biznesowe i strategiczne), interactive (strategie medialne i marketingowe), technology (doradztwo technologiczne, chmurowe i cyberbezpieczeństwo) i operations (transformacje istniejących modelów biznesowych).

Zapisy trwają do 27 czerwca 2022 r.

Więcej informacji i link do zapisów znajdują się na stronie.