Start-up e-learningowy ELEVEL Academy

Chcesz podnieść swoje umiejętności w zakresie programowania, analizy danych lub uczenia maszynowego? Weź udział w webinarach organizowanych na platformie ELEVEL Academy!

CO? – Start-up e-learningowy ELEVEL Academy
KIEDY? – różne terminy szkoleń
GDZIE? – www

Niemiecki start-up "ELEVEL Academy" zaprasza na szereg interaktywnych, bezpłatnych, 2-godzinnych webinarów na temat programowania (np. Python), zarządzania projektami po uczenie maszynowe i wiele innych.

Misją ELEVEL Academy jest umożliwienie studentom i młodym profesjonalistom nauki poszukiwanych na całym świecie umiejętności.

Udział w webinariach jest w 100% bezpłatny, dzięki wsparciu uniwersytetów, szkół wyższych i innych instytucji.

Podczas każdego webinaru będziesz miał możliwość otrzymania indywidualnego certyfikatu umiejętności, który możesz wykorzystać w swoim CV.

Poniżej znajdziesz krótki przegląd niektórych z nadchodzących seminariów internetowych w języku angielskim:

• Wprowadzenie do cyberbezpieczeństwa - sobota, 28 stycznia
  • Analityka danych w Excelu - sobota, 28 stycznia
  • Wprowadzenie do programowania w języku Python - sobota, 4 lutego
  • Excel Power Query - sobota, 11 lutego

Wszystkie webinaria ELEVEL są prowadzone w sposób interaktywny, przez najlepszych trenerów i mają na celu zapewnienie praktycznego spojrzenia na omawiane tematy. Każdy webinar trwa 2 godziny.

Webinary są skierowane dla wszystkich zainteresowanych zdobywaniem nowych umiejętności, bez względu na wybrany kierunek studiów.

Rejestracja na webinaria odbywa się poprzez stronę.