Staż Intensywnie Informatyczny NOVOMATIC Technologies

Nie masz czasu na nudę? Nie chcesz parzyć kawy? Weź udział w Stażu Intensywnie Informatycznym NOVOMATIC Technologies i bądź pewny, że Twoja praca nie trafi na półkę, a Ty będziesz uczestniczysz w realnych projektach i pracach zespołu.

CO? – Staż Intensywnie Informatyczny NOVOMATIC Technologies
APLIKACJA DO: 15 kwietnia 2022 r.

O PROGRAMIE
Zapraszamy do aplikowania na Staż Intensywnie Informatyczny NOVOMATIC Technologies Poland oraz do nowo otwartej NOVOakademii Machine Learning.

W tegorocznej edycji Stażu Intensywnie Informatycznego przygotowano aż 25 otwartych pozycji! Na staże wakacyjne zaproszeni są studenci różnych kierunków studiów i uczelni, którzy będą mogli zdobywać wiedzę i doświadczenie w wielu ciekawych obszarach.

Organizator liczy na potencjał, kreatywność i zaangażowanie. W zamian zapewni wspaniały wstęp na ścieżkę kariery oraz możliwość dłuższej współpracy.

A oto profile stażowe. Staż Intensywnie Informatyczny:

• C Embedded Developer,
  • C Game Developer,
  • C++ Embedded Developer,
  • C++ Developer,
  • Frontend Developer,
  • Java Developer,
  • QA Engineer,
  • 3D Designer.

NOVOakademia:

• Machine Learning,
  • Scrum Master.

Staż dedykowany jest studentom: informatyki, automatyki, elektroniki, telekomunikacji, matematyki oraz innych kierunków ścisłych.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Na aplikacje studentów organizator czeka do 15 kwietnia 2022 r.