Staż? Sprawdź zanim pójdziesz! - trzecia odsłona

Parzenie kawy i obsługa xero nie są ani najgorszymi, ani najbardziej zaskakującymi zadaniami, jakie czekają na studenta odbywającego stereotypowy staż niskiej jakości. Stażysta Krzyś w najnowszym spocie kampanii „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz” stara się podołać kolejnym, całkowicie pozbawionym sensu obowiązkom. Jakim? Sprawdź!

Rozpoczęła się trzecia odsłona kampanii „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!” przygotowanej przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Prezentuje, jak nie powinny wyglądać staże i praktyki studenckie. Cykl w przerysowany sposób ukazuje stereotypy związane ze stażami i praktykami, zachęcając jednocześnie młodych ludzi do świadomego wyboru takich programów, które faktycznie przyczyniają się do zwiększenia poziomu edukacji praktycznej.

Bohaterem kampanii jest stażysta Krzyś, który przygotował już poranną kawę i skserował tonę dokumentów, by wreszcie... awansować na specjalistę z zakresu IT! ;-)

Trzeci spot dostępny jest tutaj.
Więcej informacji na temat kampanii oraz Programu Polskich Ram Jakości Staży i Praktyk można znaleźć na stronie oraz na profilu Programu na portalu Facebook.