Staże w firmach z branży rolno-spożywczej

Interesujesz się branżą spożywczą? Zdobądź praktyczne doświadczenie dzięki rozwiązywaniu rzeczywistych problemów organizacji. Wzbogać swoje CV i zdobywaj kontakty i możliwości, które otworzą drzwi do Twojej kariery zawodowej! Zaaplikuj do programu EIT Food RIS Fellowships!

CO? - projekt EIT Food RIS Fellowships
APLIKACJA DO: 13 maja 2019 r.

EIT Food RIS Fellowships oferuje studentom studiów magisterskich, doktoranckich oraz absolwentom 28 krajów RIS płatne 3-6 miesięczne staże w firmach z sektora rolno-spożywczego. Ten unikalny program stypendialny pozwoli 45 młodym talentom rozwinąć karierę zawodową w obszarze żywności, podjąć współpracę badawczo-rozwojową z firmami-liderami tego sektora, a także promować ducha przedsiębiorczości.

Co można zyskać dzięki udziałowi w programie?

• 3-6-miesięczny płatny staż w firmach z rynku rolno-spożywczego w wysokości 1350 € (sekcja RIS Fellowships) lub 2000 € (sekcja RIS Talents).

Projekt skierowany jest do magistrantów, doktorantów, studentów studiów podyplomowych, absolwentów (1-2 lata po ukończeniu studiów).

Aplikacje można składać do 13 maja 2019 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie.