Stoisko Biura Karier na WNS i WH

Zastanawiasz się, czy Twoje dokumenty aplikacyjne zaciekawią pracodawcę? Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, ale nie wiesz, gdzie szukać? A może interesują Cię płatne staże i chciałbyś dowiedzieć się o nich czegoś więcej? Odwiedź nasze stoiska i porozmawiaj z przedstawicielami Biura Karier!

CO? – stoisko promocyjne Biura Karier UŚ

KIEDY? – 05 kwietnia 2022 roku, godz. 11:00 – 13:45
GDZIE? – Wydział Nauk Społecznych i Wydział Humanistyczny, Katowice, ul. Bankowa 11

KIEDY? – 06 kwietnia 2022 roku, godz. 11:00 – 13:45
GDZIE? – Wydział Nauk Społecznych, Katowice, ul. Grażyńskiego 53

KIEDY? – 07 kwietnia 2022 roku, godz. 11:00 – 13:45
GDZIE? – Wydział Nauk Humanistycznych, Katowice, ul. Uniwersytecka 4

Na stoisku Biura Karier będzie można skonsultować dokumenty aplikacyjne, dowiedzieć się o wydarzeniach, które planujemy w najbliższym czasie, poznać możliwości odbycia płatnego stażu, a przede wszystkim spotkać się z doradcą zawodowym.

W Biurze Karier dbamy o to, aby nasze działania były w jak największym stopniu zindywidualizowane dla każdego Studenta, dlatego każdy Wydział ma swojego opiekuna – doradcę zawodowego, który służy pomocą Studentom danego kierunku.

Wydarzenie ma charakter otwarty, zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem zawodowym.