Stoisko Campus France na Wydziale Nauk Społecznych

Data wydarzenia:
22 Listopad, 2021 - 12:00 - 16:00

Jesteś zainteresowany studiowaniem we Francji? Chciałbyś dowiedzieć się jakie stypendia przygotował rząd francuski? Odwiedź stoisko Campus France i zdobądź poszukiwane informacje.

CO? - stoisko Campus France
KIEDY? - 22 listopada 2021 r., w godz. 12.00 - 16.00
GDZIE? - www

W poniedziałek 22 listopada 2021 r. w godz. 12.00-16.00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zapraszamy do holu na stoisko Campus France.

Na stoisku można będzie się dowiedzieć o możliwościach studiowania we Francji, podwójnych dyplomach i stypendiach rządu francuskiego.

Agencja Campus France jako państwową agencją na rzecz promocji francuskiego szkolnictwa wyższego za granicą i mobilności międzynarodowej; jest częścią działu ds. współpracy naukowej i uniwersyteckiej.

Więcej na stronie.