Stoisko firmy A&J Partners na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

Data wydarzenia:
11 Październik, 2017 - 08:30 - 15:00

Jesteś studentem filologii germańskiej? Aktualnie poszukujesz pracy? Przyjdź na stoisko firmy A&J Partners 11 października 2017 r., weź udział w zabawie i zdobądź wymarzoną pracę!

CO? – Stoisko firmy A&J Partners
KIEDY? – 11 października 2017 r., 8:30 – 15:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny w Sosnowcu, hol główny
(Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jakie możliwości zawodowe stoją przed studentami oraz jakie są oczekiwania firmy wobec przyszłych pracowników.

Spotkanie przyjmie formę grywalizacji, polegającej na wykorzystaniu gier do realizacji procesu rekrutacji.

Studenci będą mieli możliwość wzięcia udziału w zadaniach czyli dobra zabawa gwarantowana!

A&J Partners jest agencją pośrednictwa pracy, która działa na rynku od ponad 11 lat realizując projekty rekrutacyjne na terenie całego kraju dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz koncernów międzynarodowych. Firma aktualnie poszukuje do pracy osób posługujących się językiem niemieckim.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów posługujących się językiem niemieckim.

Wstęp wolny!