Studenci do sesji zdjęciowej potrzebni :)

Dział Promocji Uniwersytetu Śląskiego od 14 do 16 grudnia 2016 r. organizuje sesję fotograficzną, która ma przedstawiać członków społeczności akademickiej we wnętrzach wydziałów oraz jednostek uniwersyteckich. Studenci - mile widziani. Zdjęcia zostaną wykorzystane w celach marketingowych.

O SESJI FOTOGRAFICZNEJ
W ramach sesji Dział Promocji planuje zainscenizowanie scenek z udziałem studentów/ młodych pracowników/słuchaczy. W związku z tym poszukuje osób chętnych do wzięcia udziału w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Wstępny harmonogram:

• 14 grudnia – Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji (Cieszyn), Wydział Artystyczny (Cieszyn), CINiBA (Katowice).
  • 15 grudnia – Wydział Filologiczny (Sosnowiec), Wydział Nauk o Ziemi (Sosnowiec), Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach (Sosnowiec), ŚMCEBI, CNS (Chorzów).
  • 16 grudnia – Wydział Prawa i Administracji, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska (Katowice), Rektorat Uniwersytetu Śląskiego (Katowice), Wydział Nauk Społecznych (Katowice).

Osoby, które będą chciały się zaangażować, będą proszone o zabranie ze sobą minimum czterech strojów (najlepiej w kolorze granatowym i białym, symbolizujące barwy uniwersyteckie), sportowego i codziennego (dwa zestawy). Ponadto, by ukazać różnorodność zainteresowań członków społeczności akademickiej poprosimy o przyniesienie rekwizytów, które mogą być przydatne (np. atrybuty studenckie: torba, laptop, tablet, indeks, książka, notatnik, legitymacja; atrybuty ukazujące zainteresowania: deskorolka, rakieta do tenisa, piłka, książka).

Na każdy dzień przewiduje się uczestnictwo 40-50 osób.

ZGŁOSZENIA
Osoby zainteresowane udziałem w sesji proszone są o kontakt z Aleksandrą Labochą z Działu Promocji UŚ, tel. 32 359 20 41, e-mail: a.labocha@us.edu.pl.