Studia w Kolegium Europejskim oraz stypendia MSZ

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się tematyką Unii Europejskiej? Myślisz o dalszej edukacji? Nabór na studia w Kolegium Europejskim właśnie się rozpoczął. Na najlepszych kandydatów czekają stypendia Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. 


CO? – nabór na studia w Kolegium Europejskim i stypendia
Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP

APLIKACJA DO: 15 stycznia 2020 r.


O WYDARZENIU
Kolegium Europejskie ogłasza nabór na rok akademicki 2020-2021. Co roku, ponad 70% studentów otrzymuje pełne lub częściowe stypendia finansowane ze środków rządowych, instytucji Unii Europejskiej lub sektora prywatnego. Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP oferuje pełne stypendia najlepszym kandydatom z Polski. Więcej informacji znajduje się na stronie.

Od ponad dwudziestu pięciu lat w kampusie w Natolinie oferowany jest roczny program europeistycznych studiów interdyscyplinarnych prowadzony w językach angielskim i francuskim przez około 100 najwybitniejszych profesorów oraz ekspertów pochodzących z ponad 25 krajów. Celem studiów jest przekazanie wszechstronnej wiedzy o Europie i przygotowanie studentów do międzynarodowej kariery. Co więcej, kampus w Warszawie jest ośrodkiem badań nad historią i cywilizacją europejską oraz nad Europejską Polityką Sąsiedztwa i relacjami Unii Europejskiej z krajami sąsiadującymi. 


O ORGANIZATORZE
Kolegium Europejskie to jedna z najstarszych uczelni w Europie oferujących podyplomowe studia w zakresie spraw europejskich na poziomie advanced Master of Arts. Została utworzona w Brugii (Belgia) w 1949 r. z inicjatywy Kongresu Haskiego. W 1992 r. utworzono drugi kampus Kolegium Europejskiego w warszawskim Natolinie.  


SPOSÓB APLIKACJI
Termin składania aplikacji upływa 15 stycznia 2020 r. Zgłoszenia należy dokonać on-line na stronie Kolegium Europejskiego.

Szczegółowe informacje i odpowiedzi na pytania związane z ofertą Kolegium Europejskiego oraz procesem rekrutacji można uzyskać:

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego