Studia w Niemczech - webinaria informacyjne

Chcesz dowiedzieć się jakie są możliwości studiowania w Niemczech? Jakie formalności należy spełnić? Weź udział w webinariach informacyjnych, które odbędą się 25 i 26 marca 2020 r.

CO? - Studia w Niemczech - webinaria informacyjne

25 i 26 marca 2020 r. Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej DAAD zaprasza na sesje informacyjne online nt. studiów w Niemczech.

Dwa dni, dziesięć uczelni i cała masa informacji. Podczas sesji informacyjnych "Study in Germany" można porozmawiać z przedstawicielami niemieckich uczelni wyższych i zebrać informacje nt. rekrutacji i studiów w Niemczech.

Spotkania odbędą się :

• 25 marca 2020 r. w godz. 15.00-18.00
  • 26 marca 2020 r. w godz. 15.00-18.00

Każdego dnia można poznać 5 uczelni i ich kierunki studiów, studentów i absolwentów studiów w Niemczech, a także ekspertów DAAD. Uczestnicy spotkań mogą zadawać pytania, na które prelegenci odpowiedzą w trakcie prezentacji lub po spotkaniach za pośrednictwem maila.

Wydarzenie odbędzie się w jęz. angielskim.

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD) jest jedną z największych na świecie organizacji wspierających międzynarodową wymianę akademicką.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)