Stypendia dla sportowców

Pokaż w kalendarzu: 
0

Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka uruchomił kolejną edycję programu stypendialnego dla młodych, zdolnych sportowców, którzy chcieliby rozwijać swoją sportową karierę. Aplikuj do 26 września 2017 r. i zdobądź comiesięczne stypendium na swój rozwój!


 


CO? – III edycja programu stypendialnego Funduszu Natalii Partyki
APLIKACJA DO: 26 września 2017 r.


O PROGRAMIE
Program stypendialny Fundacji to wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych ludzi, którzy szukają dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

Stypendia w wysokości 1000 zł miesięcznie będą wypłacane od listopada 2017 r. do sierpnia 2018 r.


O ORGANIZATORZE
Fundusz Natalii Partyki powstał, aby wspierać młodych sportowców, którzy z powodu różnych przeciwności losu mają trudności z rozwojem kariery. Partnerem Funduszu jest sieć Biedronka.


DLA KOGO?
Dla sportowców w wieku od 17 do 22 lat, którzy osiągają wysokie wyniki w sporcie na poziomie klasy sportowej odpowiedniej do ich kategorii wiekowej, w dyscyplinach indywidualnych lub grach zespołowych, w dyscyplinach olimpijskich lub paraolimpijskich.

Jednocześnie spełniają przynajmniej jedno z następujących kryteriów:

  • pochodzą z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, tzn. o dochodzie gospodarstwa domowego w przeliczeniu na osobę nie wyższym niż 1400 zł,
  • mają orzeczoną niepełnosprawność.

APLIKACJA
Kandydaci muszą do 26 września 2017 r. przesłać formularz zgłoszeniowy oraz 1-minutową prezentację wideo.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Funduszu.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego