Stypendia MSZ na studia w Kolegium Europejskim!

Marzysz o karierze w instytucjach Unii Europejskiej lub biznesie międzynarodowym? Jesteś ambitny i gotowy do intensywnego studiowania wśród wielonarodowej społeczności studentów z ponad 50 krajów? Jeśli tak, Kolegium Europejskie to najlepszy instytut studiów podyplomowych dla Ciebie. A teraz, dzięki środkom Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i Komisji Europejskiej możesz ubiegać się o stypendia na pokrycie kosztów studiowania.

CO? – stypendia MSZ i KE na pokrycie studiów w Kolegium Europejskim
APLIKACJA DO: 18 stycznia 2017 r.

Kolegium Europejskie (College of Europe) rozpoczyna nabór do kolejnej edycji rocznych studiów podyplomowych w roku akademickim 2017/18. Kandydaci z Polski mogą ubiegać się o stypendia finansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i Komisji Europejskiej.

Kandydaci mogą ubiegać się o miejsca na kierunkach:

• European Interdisciplinary Studies – studia w kampusie w Natolinie otwarte dla studentów z wszystkich dziedzin,
  • European Economic Studies, European Law, EU International Relations & Diplomacy Political & Administrative Studies - studia w kampusie w Brugii.

Nauka trwa 10 miesięcy: od września 2017 r. do czerwca 2018 r. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i francuskim.

Kolegium Europejskie zostało założone w 1949 roku w Brugii (Belgia). W roku 1993 do Kolegium dołączyło Centrum Europejskie Natolin. Uczelnia kształci młodych ludzi w dwóch kampusach w Polsce – w Warszawie i w Belgii – w Brugii. Kolegium jest najstarszą i jedną z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych specjalizujących się w studiach podyplomowych z szeroko pojętej europeistyki.

Zgłoszenia należy dokonać tylko i wyłącznie internetowo na stronie Kolegium Europejskiego.

Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji, oferty stypendialnej oraz programów akademickich zamieszczone są na stronie internetowej Kolegium Europejskiego oraz na stronie internetowej kampusu w Natolinie.

Informacje na temat stypendiów Ministerstwa Spraw Zagranicznych można znaleźć tutaj.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.5 (2 votes)