Stypendia, staże i konkursy w czasie epidemii

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem, młodym naukowcem, sportowcem, artystą? Angażujesz się społecznie? Planujesz studia w kraju lub za granicą? Poszukujesz wsparcia na rozwój swoich pasji, ale nie jesteś pewien, gdzie zacząć szukać? Zajrzyj na portal MojeStypendium.pl! 


CO? – portal MojeStypednium.pl


O INICJATYWIE
Fundacja Dobra Sieć od ponad 10 lat aktywnie działa na rzecz popularyzacji wiedzy o programach stypendialnych. Od 2006 roku prowadzi portal MojeStypendium.pl, w którego bazie od początku istnienia serwisu zgromadzono ponad 12 tysięcy ofert stypendiów, konkursów i staży. Baza jest całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich, a dzięki funkcjonalnej wyszukiwarce każdy może znaleźć ofertę odpowiadającą jego zainteresowaniom i sytuacji życiowej.

Ponadto, na portalu regularnie publikowane są artykuły o tematyce związanej ze stypendiami i edukacją. Na bieżąco wyjaśniane są podatkowe aspekty stypendiów i definicje, przybliżane są zagadnienia związane ze studiowaniem za granicą, a także regularnie przygotowywane zestawienia stypendiów i konkursów o otwartych naborach, kierowanych do konkretnych grup.

Poza regularnie publikowanymi na portalu artykułami kierowanymi do organizatorów stypendiówzestawieniami grantów dla organizacji, przygotowywane są publikacje na podstawie szeroko zakrojonych badań i analiz przeprowadzonych przez Zespół Fundacji.

Zwłaszcza w obecnej sytuacji dużej niepewności związanej z systemem edukacji i rynkiem pracy, baza aktualnych ofert stypendialnych, konkursów i staży może być szczególnie pomocnym narzędziem dla wielu osób. Autorzy starają się służyć swoim doświadczeniem i wiedzą również w sytuacji kryzysu - m.in. publikując artykuły o grantach dla organizacji w czasie epidemii czy przydatnych narzędziach do zdalnej nauki.


O ORGANIZATORZE
Fundacja Dobra Sieć od ponad 10 lat aktywnie działa na rzecz popularyzacji wiedzy o różnorodnych możliwościach wsparcia wśród młodych ludzi.


KONTAKT
Więcej informacji znajduje się na stronie. 

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego