Stypendium JACK & JONES

Pokaż w kalendarzu: 
0

Dążysz do rozwoju zawodowego? Aby osiągnąć sukces i dojść do zamierzonych celów potrzebujesz pomocy? Nie marnuj czasu i zaaplikuj o stypendium JACK & JONES, którego celem jest wsparcie trzech niezwykle ambitnych i inspirujących studentów.

 

 


CO? – stypendium JACK & JONES
APLIKACJA DO: 1 maja 2019 r.


O WYDARZENIU
JACK & JONES rozpoczęło nową inicjatywę stypendialną, mającą na celu pomoc studentom w rozwoju zawodowym oraz dojściu do zamierzonych celów.

Celem inicjatywy jest wsparcie trzech niezwykle ambitnych i inspirujących studentów stypendium w kwocie 1000 €, które ma pokryć wydatki związane z rozwojem zawodowym, takie jak opłata za kursy, edukację, bilety konferencyjne, podróż; zakup czasopism fachowych, książek, subskrypcji do internetowych platform edukacyjnych itp.


O ORGANIZATORZE
JACK & JONES to firma odzieżowa.


DLA KOGO?
Uczniowie studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych, którzy ukończyli 18 lat. Stypendium przeznaczone jest dla osób studiujących na kierunkach związanych z biznesem lub modą, między innymi ekonomię, IT, marketing, finanse, projektowanie ubrań, projektowanie graficzne, fotografię itp.*


SPOSÓB APLIKACJI
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie listu motywacyjnego w języku angielskim, w którym wyraźnie wyjaśnią, dlaczego potrzebują stypendium JACK & JONES i w jaki sposób pomoże ono w rozwinięciu umiejętności oraz osiągnięciu celów zawodowych.
List motywacyjny nie powinien być dłuższy niż jedna strona A4 (nie więcej niż 2500 znaków ze spacjami) i powinien odpowiedzieć na następujące pytania:

  • Jaki jest Twój cel zawodowy?
  • W jaki sposób stypendium pomoże ci osiągnąć cele?
  • Dlaczego JACK & JONES powinno wybrać Ciebie?

Organizator oczekuje także, że wraz z aplikacją załączony zostanie oszacowany budżet, który obejmie wszystkie istotne koszty oraz harmonogram wykorzystania stypendium.

Wybrane zostaną trzy aplikacje, które wyróżnią się na tle pozostałych innowacyjnością, kreatywnością oraz wpływem stypendium na rozwój studenta.

Aby ubiegać się o stypendium należy przejść na stronę i postępować zgodnie z prostymi instrukcjami. Należy pamiętać o przeczytaniu regulaminu przed złożeniem wniosku.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego