Świąteczny wolontariat w Domu Aniołów Stróżów!

Nie jesteś obojętny na smutek i niedostatek innych? Chcesz pomóc potrzebującym? Zaangażuj się w świąteczną akcję pomocy dzieciom "USKRZYDLAMY" 2019 organizowaną przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”.

CO? – wolontariat w Stowarzyszeniu "Dom Aniołów Stróżów"

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja świątecznej akcji pomocy dzieciom "USKRZYDLAMY" 2019, dzięki której Dom Aniołów Stróżów pozyskuje fundusze na swoją codzienną działalność na rzecz dzieci i młodzieży z Katowic-Załęża, Chorzowa-Batorego i Sosnowca-Juliusza.

W związku z powyższym "Dom Aniołów Stróżów" poszukuje wolonatariuszy.

Najbliższe działania Stowarzyszenia, w które możesz się włączyć:

• 7-8 listopada 2019 r. (pomoc w przygotowaniach listów do św. Mikołaja),
  • 17 listopada 2019 r. (charytatywny mecz siatkówki na Hali Kolejarz w Katowicach),
  • do 20 listopada 2019 r. (pieczenie i zdobienie pierniczków),
  • do 30 listopada 2019 r. (przygotowywanie ozdób świątecznych na kiermasze).

Szczegółowa oferta wolontariatu.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” nieprzerwanie od 20 lat buduje środowiskowy system pomocy, którą niesie każdemu potrzebującemu.

Wolontariuszki i Wolontariuszy chętnych do pomocy (indywidualnie lub w grupach) zapraszamy do kontaktu z Heleną Ząbczyńską –  Koordynatorem Wolontariatu w Domu Aniołów Stróżów - tel. 575 323 444; email: hzabczynska@anioly24.pl.