Światowy Tydzień Przedsiębiorczości z AIP

Data wydarzenia:
18 Listopad, 2014 (Cały dzień) - 20 Listopad, 2014 (Cały dzień)

Już wkrótce rozpocznie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości! Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przygotowały z tej okazji kilka szkoleń w różnych lokalizacjach!

Harmonogram szkoleń z AIP:

• 18.11.2014, 9:00-11:00 - "Jak zaplanować własną firmę? Budowanie modeli biznesowych" - AIP UŚ, ul. Bankowa 14 w Katowicach, sala 415. W trakcie szkolenia: dowiesz się czym jest Business Model Canvas i do czego służy, nauczysz się tworzyć własny model biznesowy, poznasz język Canvas, który pozwoli Ci w łatwy i uniwersalny sposób opowiadać o biznesie, nauczysz się szybko i kreatywnie prezentować pomysły, zainspirujesz się pomysłami wielkich liderów i ludzi z Twojej społeczności. Zapisy przez stronę.
  • 18.11.2014, 12:00-14:00 - "Wizerunek przedsiębiorcy" - AIP UŚ, ul. Bankowa 14 w Katowicach, sala 415. W trakcie szkolenia poznasz odpowiedzi na pytania: Co wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani?; Jak wykorzystać social media w kreowaniu swojego wizerunku?; Jak nas postrzegają inni?; Jak zadbać o swoją identyfikację wizualną?; Jak ubrać się na spotkanie biznesowe?; O czym rozmawiać z innymi przedsiębiorcami?; Jaki jest wizerunek polskiego przedsiębiorcy? Zapisy przez stronę.
  • 20.11.2014, 14:00-16:00 - "Wizerunek przedsiębiorcy" - AIP Bytom, ul. Rynek 19 w Bytomiu. W trakcie szkolenia poznasz odpowiedzi na pytania: Co wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani?; Jak wykorzystać social media w kreowaniu swojego wizerunku?; Jak nas postrzegają inni?; Jak zadbać o swoją identyfikację wizualną?; Jak ubrać się na spotkanie biznesowe?; O czym rozmawiać z innymi przedsiębiorcami?; Jaki jest wizerunek polskiego przedsiębiorcy? Zapisy przez stronę.
  • 20.11.2014, 17:30-19:00 – "StartUp Chillout. Pasja+kreacja=biznes" - Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej, ul. 3-go Maja 30 w Dąbrowie Górniczej. W trakcie szkolenia dowiesz się, jak rozwijać swoje zainteresowania, aby praca stała się Twoją pasją. Zapisy przez stronę.

Zapraszamy!