Szkoła Przedsiębiorczości w ramach sojuszu Transform4Europe

Szukasz pomysłu jak zagospodarować wakacje? Połącz przyjemne z pożytecznym! Weź udział we wrześniowej Szkole Przedsiębiorczości, stwórz międzynarodowy zespół i wspólnie pracujecie nad konkretnym wyzwaniem! A wszystko ze wsparciem mentorów i dużą dawką wiedzy praktycznej!

CO? – Szkoła Przedsiębiorczości w ramach projektu Transform4Europe
KIEDY? – 11 - 15 września 2023 r.
GDZIE?  - rektorat UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12),
Wydział Humanistyczny UŚ (Katowice, ul. Uniwersytecka  4)
siedziby firm

W dniach 11 – 15 września 2023 r. odbędzie się Szkoła Przedsiębiorczości realizowana w ramach sojuszu Transform4Europe, podczas której będziemy gościć studentów partnerskich uczelni.

W ramach wydarzenia zaplanowano pracę w grupach nad zagadnieniami związanymi z jednym z trzech obszarów Transform4Europe:

• Transformacja cyfrowa i inteligentne regiony;
  • Transformacja środowiskowa i zrównoważony rozwój;
  • Transformacja społeczna, budowanie społeczności i integracja.

Ponadto uczestnicy odwiedzą firmy i od praktycznej strony poznają zagadnienia takie jak praca w grupie, employer branding czy wellbeing.

Szczegółowa agenda wydarzenia.

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim.

W Szkole Przedsiębiorczości mogą wziąć udział wyłącznie studenci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Kryteria selekcji to aktywność studencka oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym kryterium premiującym będzie brak udziału w dotychczasowych inicjatywach projektu Transform4Europe. Kryterium to zostało stworzone, aby umożliwić równy dostęp do wydarzenia wszystkim studentom Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

CV w języku angielskim wraz z załącznikami (wskazane poniżej) należy przesłać na adres iwa.wcislo-maslanka@us.edu.pl.

Szczegółowe informacje o rekrutacji i dokumentach aplikacyjnych znajdują się w Regulaminie.

Załączniki:

Akceptacja zasad rekrutacji.

Deklaracja.

Aplikacje można składać do 15 lipca 2023 r.