Szkolenia ARK on-line: "Sekrety motywacji i osiąganie celów"

Data wydarzenia:
22 Sierpień, 2019 - 10:00 - 13:00

Jak zwiększyć swoją motywację do działania? Co zrobić, aby ciągle podejmować nowe wyzwania? Wysoka motywacja w pracy? – jak ją osiągnąć? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz podczas szkolenia "Sekrety motywacji i osiąganie celów", które już 22 sierpnia 2019 r. na platformie www.

CO? – szkolenie on-line "Sekrety motywacji i osiąganie celów"
KIEDY? – 22 sierpnia 2019 r., w godz. 10:00 – 13:00
GDZIE? – platforma www

Warsztaty koncentrują się wokół tematu motywacji, ze szczególnym uwzględnieniem czynników zwiększających motywację, jak i tych, które ją zmniejszają. Zostaną przedstawione rodzaje motywacji, przy czym najwięcej uwagi zostanie poświęcone motywacji wewnętrznej. Oprócz tego słuchacze będą mogli dowiedzieć się jakie kroki należy podjąć, aby być zmotywowanym na co dzień, biorąc pod uwagę potencjalne wyzwania.

Następnie zostanie omówiony temat wprowadzania nawyków oraz ram czasowych, które są niezbędne, aby dana czynność stała się nawykiem. Na sam koniec, słuchacze poznają sposoby na to jak być zmotywowanym w pracy.

Szkolenie poprowadzą specjaliści z firmy Alexander Mann Solutions.

Instrukcja dot. sposobu logowania do platformy wraz z linkiem do szkolenia zostaną przesłane do uczestników na dzień przed szkoleniem.

Alexander Mann Solutions to brytyjska firma zajmująca się rekrutacją pracowników na całym świecie.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy ruszają 15 sierpnia 2019 r. o godz. 8:00 i odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)