Szkolenia ARK: "Trening osiągania celów"

Data wydarzenia:
10 Lipiec, 2019 - 13:00 - 16:00

Jak efektywnie pracować w grupie? Co sprawia, że osiągamy swoje cele? Te i inne kwestie zostaną omówione podczas szkolenia „Trening osiągania celów, efektywności zespołu i organizacji”. Szkolenie w oparciu o grę symulacyjną odbędzie się 10 lipca 2019 r. w Biurze Karier.

CO? – szkolenie „Trening osiągania celów, efektywności zespołu i organizacji”
(gra symulacyjna)
KIEDY? - 10 lipca 2019 r., godz. 13:00-16:00
GDZIE? - sala 133 w Studenckiej Strefie Aktywności,
budynek rektoratu UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12)

„Zagadki kryminalne” to gra symulacyjna, która w naturalny sposób przyciągnie uwagę i wzbudzi ciekawość uczestników. To niezwykłe przeżycie nie tylko dla osób zainteresowanych literaturą kryminalną, ale również dla chcących sprawdzić się w działaniu w grupie.
Gra przenosi uczestników w świat kryminalnych zagadek. Wcielając się w rolę pracowników wydziału dochodzeniowego stawią czoła wyzwaniu połączenia wielu faktów w dowody pozwalające na aresztowanie przestępców. To niezwykle angażujące zadanie będzie świetnym pretekstem do przyjrzenia się roli współpracy w organizacjach. Gra dostarcza materiału do omówienia zagadnień związanych z współpracą i komunikacją, a także rolą celów w ich kształtowaniu. Kryminalna tematyka gry symulacyjnej powoduje, że uczestnicy doceniają jej angażujący charakter, ale także sposób, w jaki testuje logiczne myślenie oraz pobudza wyobraźnię.

Celem szkolenia jest:

• Doświadczenie współpracy w grupie.
  • Doświadczenie wpływu współpracy, komunikacji oraz celów na efektywność zespołów i organizacji.

Szkolenie z wykorzystaniem gry symulacyjnej pozwala na przećwiczenie w praktyce założeń szkoleniowych i jest uzupełnieniem studiów przypadku i ćwiczeń realizowanych w części merytorycznej szkolenia. Jest doskonałym uzupełnieniem i wstępem do dyskusji w zakresie twardych kompetencji i miękkich pojawiających się w trakcie szkolenia. Można porównać teorię ze swoim własnymi umiejętnościami. Ze szkoleniami uczestnik wychodzi wiedząc, w czym jest dobry i jakie są jego obszary rozwojowe.

Szkolenie poprowadzi trener z firmy APAULY GROUP.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny i rozpoczynają się 3 lipca 2019 r. o godz. 8.00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)