Szkolenia Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ

Data wydarzenia:
12 Styczeń, 2015 (Cały dzień) - 18 Styczeń, 2015 (Cały dzień)

Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego
w Katowicach
jest jednostką pozawydziałową prowadzącą działalność edukacyjną. Działania CKU skupiają się wokół różnorodnych form dydaktycznych i usługowych dla osób w każdym wieku. Oferta CKU jest skierowana do wszystkich osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę, umiejętności i podnosić kwalifikacje.

Centrum Kształcenia Ustawicznego ma dostępne w swojej ofercie dwa atrakcyjne szkolenia dla studentów: Negocjator kryzysowy oraz Auditor wewnętrzny systemu zarządzania jakością
w laboratorium wg ISO/IEC 17025:2005.

Poniżej znajduje się króki opis kursów. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej CKU.

• Negocjator kryzysowy – kurs dla studentów

Centrum Kształcenia Ustawicznego zaprasza do udziału w specjalistycznym kursie, dzięki któremu uczestnik zgłębi tajniki komunikacji i negocjacji w sytuacji kryzysowej, z naciskiem na praktykę radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia.

20 h specjalistycznych zajęć wraz z praktycznym warsztatem poprowadzi ekspert z tej dziedziny oraz negocjator policyjny.

To kurs przede wszystkim dla osób, które planują karierę w instytucjach zajmujących się rozwiązywaniem konfliktów, interwencją kryzysową, zagadnieniami bezpieczeństwa zarówno w sektorze instytucji państwowych, jak i w sektorze prywatnym.

Zajęcia w ramach kursu odbędą się 17-18 stycznia 2015 r. w godz. od. 8.00-18.00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Każdy Uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w Kursie z negocjacji kryzysowych.

Zapisy trwają do 12 stycznia 2015 r. Liczba miejsc ograniczona.

Koszt udziału w specjalistycznym kursie dla studentów 350 zł.

Szczegóły na stronie: http://www.kursy.us.edu.pl/kurs/Kurs-z-zakresu-negocjacji-kryzysowych

• Kurs edukacyjny: „Auditor wewnętrzny systemu zarządzania jakością w laboratorium wg ISO/IEC 17025:2005”

Specjalistyczny kurs dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Uniwersytet Śląski wraz ze specjalistami z qualLab zaprasza wszystkich chętnych do udziału w kursie Auditor wewnętrzny systemu zarządzania jakością w laboratorium wg ISO/IEC 17025:2005.

Celem kursu jest samodzielne planowanie, przeprowadzanie i dokumentowanie wewnętrznych auditów systemu zarządzania jakością wg normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005.

Szkolenie uwzględnia różne techniki auditowania na zgodność z wymaganiami systemowymi, technicznymi oraz jednostki certyfikującej – Polskiego Centrum Akredytacji.

Zajęcia w ramach kursu odbędą się 12-13 stycznia 2015 r. w godz. od. 16.30-20.30 na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Każdy Uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w kursie.

Zapisy trwają do 31 grudnia 2014 r. Liczba miejsc ograniczona.

Koszt udziału w specjalistycznym kursie dla studentów 275 zł.

Szczegóły na stronie:  http://www.kursy.us.edu.pl/blog/zobacz/auditor-wewnetrzny-systemu-zarzadzania-jakoscia

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z pracownikami Centrum Kształcenia Ustawicznego:
- tel. 665 331 617,
- e-mail: kursy@us.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach!