Szkolenia dla młodych informatyków i programistów

Studiujesz informatykę? Interesujesz się nowymi technologiami? Aplikuj do programu szkoleń z zakresu platformy ServiceNow organizowanego przez firmę Capgemini.

CO? - bezpłatne szkolenia z zakresu platformy ServiceNow
APLIKACJA DO: 11 października 2019 r.

Program szkoleń oferuje 20 uczestnikom intensywne przygotowanie teoretyczne i praktyczne, zwieńczone międzynarodowym certyfikatem ServiceNow dla administratorów i developerów. Najlepsi kursanci mogą liczyć na zatrudnienie w krakowskim oddziale firmy Capgemini, wdrażającej nowe technologie na całym świecie.

ServiceNow jest obecnie liderem rozwiązań typu PaaS (Platform-as-a-Service) i z roku na rok popularność platformy rośnie. Standaryzuje ona procesy biznesowe i konsoliduje na dużą skalę procesy informatyczne w chmurze w kilku głównych obszarach: IT, bezpieczeństwa, usług HR, obsługi klienta i aplikacji biznesowych.

Dlatego uzyskanie certyfikatu ServiceNow staje się obecnie dobrą strategią dla osób planujących rozwijać swoją karierę w branży IT.

Program obejmuje pięć dni szkoleniowych (23-27 października 2019 r.), w tym trzy dni zajęć prowadzonych przez ekspertów ServiceNow w AGH w Krakowie, oraz dwa dni hackathonu, gdzie studenci będą mieli okazję przetestować zdobyte umiejętności w praktyce. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mieli miesiąc na przygotowanie, przystąpienie do egzaminu i uzyskanie certyfikatu, a następnie przejdą proces rekrutacji do zespołu Capgemini w Krakowie.

​Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej, którego celem jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań, oraz udostępnienie całej gamy nowych możliwości klientom w rozwijającym się informatycznym świecie cyfryzacji, chmury i platform.

Do programu mogą przystąpić studenci lub absolwenci kierunków informatycznych, pasjonujący się nowymi technologiami. Niezbędna jest znajomość języków programowania oraz swobodna komunikacja w języku angielskim.

Oficjalne certyfikaty dla administratora systemu oraz developera aplikacji funduje uczestnikom ServiceNow, a Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie jest partnerem programu.

Rekrutacja do programu trwa do 11 października 2019 r.

Rekrutacja odbywa się poprzez stronę.