Szkolenia dot. prowadzenia biznesu w kryzysie

Dowiedz się jak prowadzić firmę w czasie kryzysu! Weź udział w Programie Rozwoju Przedsiębiorczości! Zapisz się na cykl bezpłatnych szkoleń biznesowych prowadzonych przez doświadczonych trenerów biznesu.

CO? – bezpłatne szkolenia w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości

Program prowadzony jest przez praktyków biznesu. Zajęcia odbywają się w formule online.

Tematyka szkoleń:

17.10.2020 - Skuteczny plan na biznes wobec kryzysu.

24.10.2020 - Planowanie budżetu w warunkach niepewności.

7.11.2020 - Komunikacja z klientem w zmienionej rzeczywistości.

14.11.2020 - Sprzedaż w czasach pandemii.

21.11.2020 - Digital marketing firmy.

28.11.2020 - Zorganizuj się na nowo w zmianie.

Podczas szkoleń biznesowych:

• Zdobędziesz wiedzę i umiejętności przydatne do prowadzenia własnego biznesu w czasie kryzysu.
  • Uzyskasz know-how prowadzenia i rozwijania firmy podany przez praktyków biznesu.
  • Zabezpieczysz się przed podjęciem błędnych decyzji.

Program, uniwersalny dla każdego typu biznesu i branży, skupia kluczowe zagadnienia pomocne w rozwijaniu swoich przedsięwzięć z uwzględnieniem aktualnej sytuacji na rynku.

Dla uczestników zajęć organizator przewiduje grupowe spotkania konsultacyjne prowadzone przez trenerów.

Dla osób w wieku 18-30 lat, które planują uruchomienie biznesu (w ciągu najbliższych 6 miesięcy) lub są na wczesnym etapie rozwijania własnej działalności gospodarczej.

Należy wypełnić formularz dostępny na stronie.