Szkolenia IBM i ING dla studentów/absolwentów UŚ!

Data wydarzenia:
26 Luty, 2015 (Cały dzień)

IBM, ING Services Polska SA oraz ING Bank Śląski SA
zapraszają studentów do uczestnictwa w prestiżowym programie Corporate Readiness Certificate (CRC) realizowanym
w Gliwicach i Katowicach.

Weź udział w programie i zdobądź prestiżowy certyfikat!

Program skierowany jest do studentów III roku studiów licencjackich/inżynierskich, I/II roku studiów magisterskich uzupełniających (preferowany profil techniczny, informatyczny lub informatyczno-techniczny) oraz absolwentów, którzy chcą zdobyć dodatkową wiedzę w obszarze IT, znają język angielski na poziomie średniozaawansowanym, lubią pracować w grupie, a do tego potrafią myśleć analitycznie i posiadają wysokie umiejętności interpersonalne.

Udział w programie CRC daje możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez ekspertów
z branży IT, które będą odbywać się w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego.

Dodatkowo udział w programie CRC to szansa na:

• uzyskanie prestiżowego certyfikatu, rozpoznawalnego w środowisku biznesowym (CRC),
  • zdobycie przedmiotowej wiedzy praktycznej,
  • wykształcenie umiejętności funkcjonowania w złożonym, nowoczesnym środowisku biznesowym,
  • płatne staże i praktyki dla najlepszych!

Harmonogram zajęć.

Informacje na temat egzaminu kwalifikacyjnego, który będzie składał się z testu wiedzy ogólnej (obszar IT) oraz testu z języka angielskiego:

• termin: 26 lutego 2015 r.
  • czas trwania: 16:00-18:00
  • lokalizacja (do wyboru):
    - Katowice, Politechnika Śląska, Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii,
      ul. Krasińskiego 8, aula „Olimp”,

- Gliwice, Politechnika Śląska, Centrum Nowych Technologii,
      ul. Konarskiego 22B, aula A.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w programie proszone są o przesyłanie CV oraz wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: bk@us.edu.pl w terminie do 25 lutego 2015 r.
Więcej informacji można uzyskać w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach pod numerem tel. 32 359 20 32, 32 359 19 82.

Zapraszamy do udziału!

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.4 (8 votes)