Szkolenia: Shapers of The Future 2018

Pokaż w kalendarzu: 
0

Innowacje społeczne to Twój konik? Chciałbyś zdobyć nową wiedzę i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Weź udział w „Shapers of The Future”,  szkoleniach dla młodych liderów!

 

 

 


CO? – szkolenia „Shapers of The Future”
APLIKACJA DO: 30 września 2018 r.


O WYDARZENIU
„Shapers of The Future” to nowa edycja intensywnych szkoleń dla młodych liderów, których interesuje tematyka innowacji społecznych. Jeśli aktywnie działasz w organizacji pozarządowej, politycznej lub akademickiej i interesuje Cię innowacyjne rozwiązywanie ważnych problemów społecznych - koniecznie zgłoś się do tego programu!

W trakcie warsztatów będziesz pracował w międzynarodowej grupie, pod okiem ekspertów i trenerów. Zdobędziesz wiedzę na temat innowacji społecznych, pracy metodą Design Thinking, poprawisz swoje umiejętności pracy zespołowej i kreatywnej.

Co jeszcze na Ciebie czeka? Świetna atmosfera, profesjonalny zespół trenerów oraz praktyczna wiedza, którą będziesz mógł wykorzystasz w codziennej pracy. Dodatkowo nie musisz martwić się o zakwaterowanie i wyżywienie - to wszystko zostaje zapewnione na czas trwania warsztatów. Warsztaty są w całości prowadzone w języku angielskim i odbywają się w dniach 24-27 października 2018 r. w Krakowie.


O ORGANIZATORZE
Warsztat Innowacji Społecznych to niezależna organizacja pozarządowa tworzona przez osoby, które wierzą, że mocne więzi społeczne, oraz innowacyjne wykorzystywanie istniejących zasobów w oparciu o zasadę otwartości, gwarantują skuteczne rozwiązywanie wszelkich problemów, wpływając pozytywnie na jakość życia społecznego. Rozwijanie kapitału intelektualnego, społecznego i kreatywnego, podnoszenie jakości przedsiębiorczości, a także projektowanie i wdrażanie innowacji, stanowią główny obszar działalności Warsztatu. Kierunki działań są realizowane poprzez działalność naukową – polegającą na gromadzeniu najnowszej wiedzy, realizację własnych badań, działalność publikacyjną – jak i poprzez działalność wdrożeniową.

Warsztaty „Shapers of The Future” organizowane są we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera, Wydziałem Humanistycznym AGH i Województwem Małopolskim.


DLA KOGO?
Szkolenia skierowane są do osób zainteresowanych tematyką innowacji społecznych.


SPOSÓB APLIKACJI
Więcej informacji dostępne na stronie organizatora. Na szkolenia obowiązują zapisy poprzez formularz internetowy.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego