Szkolenia w ramach wolontariatu w Pkt.Pomocy Ofiarom Przestępstw

Data wydarzenia:
16 Marzec, 2016 - 09:00 - 17 Marzec, 2016 - 14:00

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach zapraszają osoby zakwalifikowane do wolontariatu na szkolenia, które odbędą się w ramach wolontariatu w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw.

Szkolenia odbędą się 1617 marca 2016 r. o godz. 9:00 w auli im. K. Lepszego w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12).
Będą one prowadzone przez Pracowników Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach (przez Zespół Psychologów oraz Wydział Prewencji) oraz Panią Katarzynę Zych - Kierownik Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób Doświadczających Przemocy w Rodzinie w Cieszynie.

Za osoby zakwalifikowane uważa się osoby, które złożyły bądź przesłały na adres mailowy formularz zgłoszeniowy na wolontariat.

Warunkiem koniecznym dalszego udziału w wolontariacie jest obecność na szkoleniach.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)