Szkolenia-wolontariat w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw

Data wydarzenia:
19 Marzec, 2014 - 09:00 - 14:00
20 Marzec, 2014 - 09:00 - 14:00

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach zapraszają osoby zakwalifikowane do wolontariatu na szkolenia, które odbędą się w ramach wolontariatu w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw.

Szkolenia odbędą się 19 i 20 marca 2014 r. o godz. 9.00 w auli im. K. Lepszego w budynku Rektoratu. Będą one prowadzone przez Pracowników Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Za osoby zakwalifikowane uważa się osoby, które złożyły baź przesłały na adres mailowy formularz zgłoszeniowy na wolontariat.

Warunkiem koniecznym dalszego udziału w wolontariacie jest obecność na szkoleniach.

Zapraszamy serdecznie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.8 (4 votes)