Szkolenie "12 cech idealnego przedsiębiorcy"

Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza  na szkolenie "12 cech idealnego przedsiębiorcy", które odbędzie się 20 stycznia br. o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej (al. T. Kościuszki 25).

Choć biznes to nie równanie matematyczne i nie da się stworzyć uniwersalnej recepty na sukces, istnieją pewne cechy, które sprawiają, że można o człowieku powiedzieć, że "ma ku czemuś predyspozycje", że "byłby idealnym przedsiębiorcą".

Podczas warsztatu będziesz mógł poddać analizie swój unikatowy zestaw cech i znaleźć odpowiedź na pytanie: "nad czym muszę jeszcze pracować, by osiągnąć sukces?".

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie to cechy, to zapisz się na warsztat pod adresem.