Szkolenie „ABC Przedsiębiorczości w pigułce”

Mieszkasz w okolicy Cieszyna? Chcesz poznać praktyczne porady i wskazówki dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Przyjdź na szkolenie „ABC Przedsiębiorczości w pigułce” organizowane przez Zamek Cieszyn.

CO? – „ABC Przedsiębiorczości w pigułce”
KIEDY? – 30 stycznia 2020 r.
GDZIE? - Zamek Cieszyn, budynek A, sala konferencyjna

Zamek Cieszyn po raz kolejny organizuje szkolenie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej pt. „ABC Przedsiębiorczości w pigułce”. Najbliższa odsłona wydarzenia planowana jest na 30 stycznia 2020 r.

Szkolenie ma na celu przygotowanie przyszłych przedsiębiorców do założenia i prowadzenia własnej firmy. Wykłady oraz konsultacje prowadzą m.in. przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowego Urzędu Pracy, Urzędu Miasta Cieszyn czy Stowarzyszenia Bielskie Centrum Przedsiębiorczości.

Wydarzenie to kierowane jest zarówno do studentów, osób bezrobotnych, jak i tych, którzy pracują, ale mają pomysł na biznes i chcą go zrealizować.

Zgłoszenia: formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać na adres kkruszy@zamekcieszyn.pl

Warunkiem uczestnictwa jest złożenie oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych (w formularzu zgłoszeniowym).

Więcej informacji znajduje się na stronie.