Szkolenie Accenture "All you need is Java, Girl!"

Chcesz nauczyć się języka Java? Nauczysz się dobrych praktyk w programowaniu pod okiem doświadczonych programistów? Accenture organizuje 2-tygodniowe szkolenie "All you need is Java, Girl!". Zgłoszenia można nadsyłać do 31 stycznia 2018 r.

CO? - 2-tygodniowe szkolenie "All you need is Java, Girl!"
APLIKACJA DO: 31 stycznia 2018 r.

O SZKOLENIU
Zajęcia trwają 32 h tygodniowo i bedą odbywać się w Katowicach.
Termin szkółki: 12-24 luty 2018 r.
Czego się nauczysz?

• Poznasz podstawy języka Java;
  • Nauczysz się dobrych praktyk w programowaniu pod okiem doświadczonych programistów;
  • Pracy w zespole i narzędzi które taka prace wspomagają (m.in. JIRA i Git).

Po zakończeniu programu szkoleniowego - dla najlepszych uczestniczek/ uczestników Accenture przygotował ofertę płatnych praktyk/pracy w katowickim biurze Accenture Delivery Center Poland!

Oczekiwania:

• Podstawowa znajomość przynajmniej jednego z wybranych języków programowania: C/C++, Java, Perl, PHP,.NET/C#, Python, Ruby, bash/ksh
  • Podstawowa znajomość języka zapytań SQL
  • Chęć uczenia się i motywacja do rozwoju w branży IT
  • Dostępność – ok. 32 godz. w tygodniu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Link do ogłoszenia.

Zainteresowanych rozwojem w branży IT - mile widziane studentki i absolwentki kierunków takich jak: informatyka, ekonometria, matematyka i podobne.

APLIKACJA
Termin nadsyłania zgłoszeń to 31 stycznia 2018 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)