Szkolenie ARK: "100% Player 1"

Data wydarzenia:
22 Wrzesień, 2021 - 16:30 - 17:30

Interesujesz się przemysłem gamingowym? Dowiedz się jak wygląda świat gier „od kuchni” i jaką rolę możesz w nim odegrać. Szkolenie Akademii Rozwoju Kariery poprowadzą specjaliści z firmy Keywords Studios.

CO? – "100% Player 1 - How to successfully transition from a player to the gaming industry."
KIEDY? – 22 września 2021 r., 16.30 – 17.30
GDZIE? – platforma www

Szkolenie o roli gracza w przemyśle gamingowym, odbędzie się w języku angielskim.
Prowadzący: Mirko Dessi, Player Support Project Manager

Opis szkolenia:

We will talk about the crucial role of Player Support and how You could be part of this strategic asset providing a structured overview with a real impact on the industry, the future of PS, benefits, tips & tricks once you will be ready to start your game.

O FIRMIE
Keywords Studios to międzynarodowa firma świadcząca usługi dla globalnej branży gier wideo.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3.7 (3 votes)