Szkolenie ARK: "12 Shades of being a Modern Leader"

Data wydarzenia:
29 Wrzesień, 2021 - 13:00 - 15:30

Przywództwo...To temat ostatniego już szkolenia w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery. Weź w nim udział, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie prowadzić zespół!

CO? – webinar ARK: "12 Shades of being a Modern Leader - wszystko co musisz wiedzieć na temat tworzenia i prowadzenia zespołu"
KIEDY? – 29 września 2021 r., 13.00 – 15.30
GDZIE? – platforma www

O SZKOLENIU
„Jesteś nowy w firmie. To jest Twój zespół. Będziecie razem pracować przez kolejne lata. Powodzenia!"

Bedzie łatwo? Nie!
Będzie warto? Tak!

(...), o ile nie popełnisz kilku prostych błędów, o których opowie specjalista - Krzysztof Fudro, Technical QA Project Manager z firmy Keywords Studios.

"12 Shades of being a Modern Leader - wszystko co musisz wiedzieć na temat tworzenia i prowadzenia zespołu" to kompendium wiedzy o tym jak zacząć, jak rozwinąć i jak utrzymać zespół, który chce ze sobą pracować i dbać o ciągły rozwój. W trakcie prezentacji Prelegent zwróci uwagę na rzeczy, które często pozostają przemilczane, a które mogą wpłynąć na to czy zdecydujesz się podążyć drogą liderów.

O FIRMIE
Keywords Studios to międzynarodowa firma świadcząca usługi dla globalnej branży gier wideo.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny. Ruszają na tydzień przed szkoleniem tj. 22 września 2021 r. o godz. 8.00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)