Szkolenie ARK: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą! – czym jest personal branding?”

Data wydarzenia:
25 Sierpień, 2020 - 10:00 - 12:00

Zastanawiasz się czasem, jak to, w jaki sposób postrzegają Cię inni wpływa na Twoje życie? W jakim stopniu nasz sukces zawodowy uzależniony jest od wrażenia, jakie wywieramy? Jeśli chcesz poznać zasady budowania profesjonalnego wizerunku, już dziś zapisz się na szkolenie „Jak Cię widzą, tak Cię piszą! – czym jest personal branding?”. Bądź z nami już 25 sierpnia 2020 r. i dowiedz się jak sprawić, by Twoja marka osobista mówiła sama za siebie!

CO? – szkolenie ARK „Jak Cię widzą, tak Cię piszą! – czym jest personal branding?”
KIEDY? – 25 sierpnia 2020 r., w godz. 10.00 – 12.00
GDZIE? – platforma www

Podczas szkolenia uczestnicy poznają definicje wizerunku oraz marki, zostaną im także przedstawione zasady kierujące efektywnym budowaniem marki osobistej.
Informacje przekazane w trakcie szkolenia zostaną odniesione do życia zawodowego – tak, by nabyta wiedza mogła się przysłużyć na rynku pracy. Poruszone zostaną także kwestie związane z wykorzystaniem nowych technologii oraz platform internetowych w tworzeniu własnego brandu.
Po zakończonym szkoleniu uczestnicy powinni wiedzieć, jakich błędów nie popełniać w kreowaniu marki osobistej oraz jak sprawić, by była ona spójna i konsekwentna.

Szkolenie poprowadzi Pani Ewelina Skubała – doradca zawodowy w Biurze Karier UŚ.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny. Rozpoczynają się na tydzień przed szkoleniem tj. 18 sierpnia o godz. 8.00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (5 votes)