Szkolenie ARK: "Jak zainteresować innych pomysłem na biznes?"

Data wydarzenia:
7 Wrzesień, 2022 - 10:00 - 13:00

Prowadzenie biznesu wymaga odwagi i determinacji. Właściciel firmy  co.brick poprowadzi Cię krok po kroku aż do miejsca, w którym będziesz dokładnie wiedzieć, jaki biznes otworzyć. Zapraszamy 7 września 2022 r. na szkolenie "Jak zainteresować innych pomysłem na biznes?".

CO? – szkolenie ARK "Jak zainteresować innych pomysłem na biznes?"
KIEDY? – 7 września 2022 r., w godz. 10.00 – 13.00
GDZIE? – sala 0.15 w budynku Rektoratu, parter (Katowice, ul. Bankowa 12)

O SZKOLENIU
Warsztaty będą o tym, jak przedstawić swój pomysł na biznes, aby inni chcieli się w niego zaangażować (w charakterze wsparcia w zespole albo jako inwestor) oraz o tym, jak przygotować sensowny model biznesowy dla swojego pomysłu i ciekawy pitch deck (w kontekście pozyskiwania kapitału do swojego pomysłu/startupu). Warsztaty poprowadzi Kuba Nagórski, Head of co.brick venture building.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach pragnących podnieść swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności interpersonalne.

Na szkolenie obowiązują zapisy i odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem drogą telefoniczną.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)