Szkolenie ARK: "Kariera zaczyna się od dobrego CV!"

Jak rozwijać swoją karierę w czasach pandemii? Zacznij od dobrego CV! Dowiedz się co zrobić, aby zostać zauważonym przez rekrutera. Więcej cennych informacji zdobędziesz podczas ostatniego już szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kariery - "Kariera zaczyna się od dobrego CV! Do it RIGHT with HIRERIGHT. Pokieruj swoją karierą w czasach pandemii".

CO? – Szkolenie ARK: "Kariera zaczyna się od dobrego CV! Do it RIGHT with HIRERIGHT. Pokieruj swoją karierą w czasach pandemii"
KIEDY? – 22 września 2020 r., w godz. 10.00 – 12.00
GDZIE? – platforma www

W trakcie szkolenia dowiesz się jak napisać CV, by przyciągnęło uwagę rekrutera oraz jakich błędów unikać w jego konstruowaniu. Ponadto, trenerzy z firmy HireRight podpowiedzą jak rozwijać karierę w czasach pandemii.

Specjaliści z firmy HireRight pomogą uczestnikom odnaleźć odpowiedzi na następujące pytania dotyczące kariery zawodowej:

• Jak pokierować swoją karierą, gdy kontakt twarzą w twarz jest ograniczony?
  • Jakie strategie w rozwoju kariery stanowią lepszą siłę napędową w cyfrowym świecie?
  • Co możesz zrobić w dzisiejszych czasach, by przygotować się na długoterminowy sukces zawodowy?

Szkolenie poprowadzą trenerzy z firmy HireRight.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.
Rozpoczynają się na tydzień przed szkoleniem tj. 15 września o godz. 8.00.
O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.