Szkolenie ARK "Komunikacja – most do porozumienia"

Jak nawiązać nić porozumienia i pozytywne relacje z otoczeniem? Przyjdź na szkolenie Akademii Rozwoju Kariery, które poprowadzi Specjalistka z firmy Projekt Biznes sp. z o. o i przekonaj się, że efekty pracy zależą od skuteczności w relacjach i sposobu komunikowania.

CO? – szkolenie ARK "Komunikacja – most do porozumienia"
KIEDY? – 2 sierpnia 2023 r., 10.00 - 15.00
GDZIE? – sala 0.15, budynek Rektoratu UŚ, parter (Katowice, ul. Bankowa 12)

O SZKOLENIU
Szkolenie poprowadzi absolwentka coachingu, dyplomowana psycholożka, dyrektorka departamentu HR w Projekt Biznes Sp. z o. o. -  Klaudia Matuszyńska.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jakie są rodzaje komunikacji oraz jak rozmawiać, żeby się dogadać.

Poruszone zostaną kwestie dotyczące barier językowych.

Uczestnicy zobaczą, w jaki sposób wykorzystać różne techniki komunikowania się w pracy warsztatowej i jak realizować projekty w skuteczny sposób.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, którzy pragną rozwinąć posiadane, lub nabyć nowe, kompetencje.

ZAPISY
Na wydarzenie obowiązują zapisy, które odbywają się za pomocą formularza aplikacyjnego.

Uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu drogą telefoniczną na dzień przed wydarzeniem.