Szkolenie ARK: "Kreuj rozwiązania - myśl twórczo!"

Data wydarzenia:
15 Wrzesień, 2020 - 10:00 - 12:30

Dowiedz się, co wpływa na proces tworzenia rozwiązań. Poznaj typowe przeszkody w generowaniu pomysłów i sposoby ich pokonywania. Bądź z nami 15 września 2020 r. i stań się tą osobą, która wnosi do życia zespołu innowacje i optymalizacje!

CO? – Szkolenie ARK: "Kreuj rozwiązania - myśl twórczo!"
KIEDY? – 15 września 2020 r., w godz. 10.00 – 12.30
GDZIE? – platforma www

Podczas szkolenia omówiona zostanie struktura sytuacji problemowej, a także czynniki wspomagające szukanie rozwiązań. Uczestnicy zapoznają się też z przeszkodami utrudniającymi generowanie nowych pomysłów i sposoby ich przezwyciężania.

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy powinni swobodniej i bardziej elastycznie znajdować twórcze rozwiązania napotykanych problemów.

Szkolenie podzielone jest na bloki tematyczne, pomiędzy którymi przewidziano przerwy.

Szkolenie poprowadzi pani Ewa Cetnar-Tkaczyk – doradca zawodowy w Biurze Karier UŚ.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.
Rozpoczynają się na tydzień przed szkoleniem tj. 8 września o godz. 8.00.
O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)