Szkolenie ARK on-line: "Budowanie wizerunku w sieci"

Data wydarzenia:
11 Lipiec, 2019 - 10:00 - 12:00

Nie możesz wyjść z domu, a chcesz pogłębiać swoją wiedzę? Biuro Karier daje Ci taką możliwość poprzez udział w szkoleniach on-line. Podczas pierwszego szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kariery dowiesz się jak skutecznie budować wizerunek w sieci podczas poszukiwania pracy.

CO? – szkolenie on-line "Budowanie wizerunku w sieci podczas poszukiwania pracy"
KIEDY? – 11 lipca 2019 r., w godz. 10.00 – 12.00
GDZIE? – platforma www

Warsztaty koncentrują się wokół praktycznych porad na temat budowania swojej obecności w sieci w taki sposób, aby ułatwić poszukiwanie i zdobycie wymarzonej pracy. Omówione zostaną portale społecznościowe i profesjonalne, a także inne platformy umożliwiające budowanie wizerunku w sieci.

Szkolenie poprowadzą specjaliści z firmy Alexander Mann Solutions.

Instrukcja dot. sposobu logowania do platformy wraz z linkiem do szkolenia zostaną przesłane do uczestników na dzień przed szkoleniem.

Alexander Mann Solutions to brytyjska firma zajmująca się rekrutacją pracowników na całym świecie.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy ruszają 4 lipca 2019 r. o godz. 8.00 i odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)