Szkolenie ARK: "Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia"

Data wydarzenia:
25 Wrzesień, 2019 - 09:00 - 14:00

Przed nami ostatnie szkolenie w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery. Jeśli chcesz dowiedzieć się co ma wpływ na Twoje wybory, przyjdź na warsztaty „Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia - o roli przekonań w podejmowaniu decyzji”, które 25 września 2019 r. odbędą się w Biurze Karier.

CO? – szkolenie „Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia -
- o roli przekonań w podejmowaniu decyzji”

KIEDY? – 25 września 2019 r., godz. 9:00 – 14:00
GDZIE? - sala 133 w Studenckiej Strefie Aktywności,
budynek rektoratu UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12)

Podczas szkolenia „Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia” dowiesz się, jak przebiega proces podejmowania decyzji oraz jaką rolę odgrywają w nim stereotypy, jakimi się kierujemy i nasze przekonania. Postaramy się również przybliżyć, w jaki sposób możesz dokonać zmiany tych z nich, które Cię w jakikolwiek sposób ograniczają. Poznasz także, czym jest zjawisko żalu podecyzyjnego oraz w jaki sposób możesz starać się zniwelować jego działanie. Przyjdź i dowiedz się, co ma wpływ na Twoje wybory!

Szkolenie poprowadzi Pani Ewelina Kaleta – doradca zawodowy z Biura Karier.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny i rozpoczynają się 18 września 2019 r. o godz. 8:00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)