Szkolenie ARK online: "Sztuka udanych negocjacji"

Data wydarzenia:
25 Lipiec, 2019 - 10:00 - 13:00

Chcesz dowiedzieć się jak zbudować przewagę w trakcie negocjacji? Na czym polega sztuka kompromisu? Weź udział w szkoleniu on-line "Sztuka udanych negocjacji i podejmowania decyzji"  i zwiększ wiarę we własne możliwości.

CO? – szkolenie on-line "Sztuka udanych negocjacji i podejmowanie decyzji"
KIEDY? – 25 lipca 2019 r., w godz. 10:00 – 13:00
GDZIE? – platforma www

Warsztaty mają na celu zapoznanie słuchaczy z procesem negocjacji od kulis. Szczególna uwaga zostanie poświęcona procesowi przygotowania się do ich odbycia. Prowadzący podzielą się cennymi poradami, jakie kroki należy podjąć, aby negocjacje przekuły się w sukces. Omówiony zostanie wpływ komunikacji pozawerbalnej na przebieg negocjacji oraz sztuka podejmowania decyzji, z uwzględnieniem sposobów wpłynięcie na drugą stronę.

Szkolenie poprowadzą specjaliści z firmy Alexander Mann Solutions.

Instrukcja dot. sposobu logowania do platformy wraz z linkiem do szkolenia zostaną przesłane do uczestników na dzień przed szkoleniem.

Alexander Mann Solutions to brytyjska firma zajmująca się rekrutacją pracowników na całym świecie.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy ruszają 18 lipca 2019 r. o godz. 8:00 i odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.