Szkolenie ARK: "Praca w zespole"

Data wydarzenia:
18 Wrzesień, 2019 - 09:00 - 15:00

Chcesz dowiedzieć się jak zbudować zespół? Co zrobić, aby skutecznie funkcjonował? Udział w szkoleniu „Praca w zespole oraz jego budowanie. Zachowaj swój indywidualizm w grupie” to dokonała okazja, by pogłębić swoją wiedzę. Zapraszamy do Biura Karier już 18 września 2019 r.

CO? – szkolenie  „Praca w zespole oraz jego budowanie.
Zachowaj swój indywidualizm w grupie”

KIEDY? – 18 września 2019 r., godz. 9:00 – 15:00
GDZIE? - sala 133 w Studenckiej Strefie Aktywności,
budynek rektoratu UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12)

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy nie tylko teoretycznej, lecz również praktycznej na temat tego co jest nam potrzebne, aby zbudować zespół. Uczestnicy poznają również tajniki jak osiągnąć wspólnie z zespołem sukces.

Uczestnicy warsztatów zbudują własny zespół zachowując swoje role, osiągną razem wspólny cel i wygrają grant razem z dodatkowym mini-warsztatem-niespodzianką. A co najważniejsze, każdy uczestnik odkryje swoje mocne strony, pozna lepiej samego siebie, swoje osobiste pragnienia i marzenia oraz będzie miał możliwość, aby wykorzystać tę wiedzę w drodze do sukcesu.

Szkolenie poprowadzi trener z firmy Capgemini.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny i rozpoczynają się 11 września 2019 r. o godz. 8:00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)