Szkolenie ARK: "Praktyki pisania Czystego Kodu"

Data wydarzenia:
11 Sierpień, 2021 - 12:00 - 16:00

„Niezbędnik programisty” to temat kolejnego szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kariery. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są zasady pisania czystego kodu, weź udział w webinarze prowadzonym przez Grupę EQ System.

CO? - „Praktyki pisania Czystego Kodu-niezbędnik dobrego programisty”
KIEDY? – 11 sierpnia 2021 r., 12:00 – 16:00
GDZIE? – platforma www

Szkolenie ma na celu zapoznanie się i przyswojenie dobrych nawyków pisania czystego kodu. Dzięki poruszanej na spotkaniu teorii oraz praktyce uczestnicy zrozumieją czym jest brzydki kod oraz jak go unikać. Dzięki dobrym praktykom przekazanym przez eksperta, zyskają dodatkowo wiedzę na temat benefitów wykorzystywania w pracy technik i wskazówek czystego kodu.

O FIRMIE
Grupa EQ System od ponad 30 lat pomaga przedsiębiorstwom w optymalizacji procesów zarządzania produkcją oraz HR.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny. Rozpoczynają się 4 sierpnia o godz. 8:00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.