Szkolenie ARK: "Rozmowa kwalifikacyjna z firmą IBM"

Rozmowa kwalifikacyjna? Jak się do niej przygotować, by osiągnąć sukces? Sprawdź swoje możliwości podczas próbnej rozmowy z rekrutem z firmy IBM.

CO? - "Rozmowa kwalifikacyjna – praktyczne aspekty, próbna rozmowa kwalifikacyjna z managerami firmy IBM"
KIEDY? – 21 lipca 2020 r., w godz. 10.00 – 12.30
GDZIE? – platforma www

• Część 1. Sesja dedykowana praktycznym aspektom rozmów kwalifikacyjnych. Uczestnicy będą rozmawiać o tym jak się przygotować, jak wygląda rozmowa, czego unikać, a co warto powiedzieć.
  • Część 2. Ćwiczenie rozmowy kwalifikacyjnej z managerem IBM. Koniecznie przygotuj swoje CV i przećwicz rozmowę z rekruterem.

Podstawą działalności IBM GSDC jest dostarczanie strategicznych usług informatycznych, obejmujących pełen zakres zarządzania projektami informatycznymi, rozwiązań sprzętowych, utrzymania serwerów i połączeń sieciowych i wielu innych dziedzin dla globalnych klientów.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy trwają do 19 lipca 2020 r.

Zapisy na część teoretyczną.

Zapisy na praktyczną rozmowę z rekruterem.

*Opcja możliwa po wzięciu udziału w części teoretycznej

O zakwalifikowaniu do części teoretycznej uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem. Osoby zainteresowane indywidualną rozmową kwalifikacyjną otrzymają osobną wiadomość z potwierdzeniem godziny spotkania.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)